19th Ave New York, NY 95822, USA

Fein

f200 xl

UNIKÁTNÍ VAKUOVÝ SYSTÉM PRO FIXACI VÝROBKU
5X RYCHLEJŠÍ NEŽ SROVNATELNÉ STROJE
URČETE DOKONČENÍ A ZAOBLENÍ HRAN
VHODNÉ PRO VELMI MALÉ PLECHOVÉ DÍLY

 

F200 XL je 3-polohovací dokončovací stroj vhodný pro odhrotování, broušení a / nebo zaoblování hran plochých kovových dílů. Tento stroj na odstraňování otřepů má brusný pás následovaný dvěma stacionárními kartáči, jeden se otáčí ve směru hodinových ručiček a druhý proti směru hodinových ručiček. Brusný pás eliminuje otřepy, nebo může dát výrobku liniovou povrchovou úpravu. Kartáče zajišťují, že produkt již nemá ostré hrany a poskytuje povrchu hladký povrch. Ve srovnání s F200 má F200 XL přídavnou kartáčovou jednotku, což má za následek rychlejší zpracování a zaoblení hran.

F200 XL je stroj se 3 stanicemi a je standardně vybaven systémem sledování výšky štětce vyvinutým firmou Q-Fin. V kombinaci s jednoduchým tlačítkovým systémem je zajištěno, že konfigurace a provoz přístroje F200 je samozřejmý, což má za následek nejpohodlnější stroj na trhu. Stroj je standardně vybaven volně nastavitelnou rychlostí dopravního pásu a hlavy brousicí a / nebo kartáčové hlavy, což umožňuje provádět všechny představitelné procesy a realizovat všechny představitelné výsledky. Rozhodnete se na požadovaný výsledek sami.

F200 XL má dle Vašeho výběru vakuový systém (pro neželezné kovy, například nerezovou ocel a hliník) nebo magnetický systém (pro železné kovy). Tyto systémy zajišťují účinnou fixaci výrobků, které mají být zpracovány na přepravním stole, a díky tomu mohou být bezpečně, rychle a bez problémů zpracovány i malé obrobky (od 10 x 10 mm s magnetem). Z dobrého důvodu jsme u společnosti Q-Fin přesvědčeni o úzkém stroji pro malé obrobky a širším stroji pro velké obrobky. V mnoha případech je rychlost tohoto stroje 5krát vyšší než u srovnatelných strojů. Vezměte si test sami a domluvte si schůzku.

Vhodné pro zpracování:
• Nerezová ocel
• Hliník
• Ocel

 

PDF ke stažení ZDE

FOTOGALERIE

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ