19th Ave New York, NY 95822, USA
POUŽIJTE SVAŘOVÁNÍ ROBOTA UNIVERSAL ROBOTS A OMEZTE TAK ZTRÁTY A ZVYŠTE PŘESNOST SVÉ PRÁCE.

Kolaborativní robot dokáže zvýšit vaši flexibilitu a efektivitu při lepicích, dávkovacích a svařovacích procesech. Stačí použít jej v oblastech, kde právě potřebujete zeefektivnit výrobu. Jakmile tuto činnost dokončíte, můžete robota jednoduše překonfigurovat a znovu použít v dalších částech své výroby.

Zvyšte bezpečnost na pracovišti tím, že na nebezpečné úkony použijete robota UR. Jestliže dojde ke kontaktu robota s osobou, naše patentované technologie se postarají o okamžité omezení síly. Roboty lze rovněž naprogramovat tak, aby při vstoupení osoby do místa působení robota došlo k přepnutí do omezeného provozního režimu a po odchodu osoby z této oblasti k opětovnému obnovení plné rychlosti.

Svařování
  • Robotická ramena Universal Robots jsou certifikována na IP-54 a potřebují zvýšenou ochranu při práci v prostředí korozivních kapalin.
  • Díky snadnému programování a velmi krátké průměrné době zprovoznění jsou robotická ramena Universal Robots ideální dokonce i pro malosériové výroby, u nichž by přestavování velkých zařízení nebylo ekonomicky racionální.
  • Překonfigurování robota na nový výrobní proces je snadné a rychlé a nabízí tak možnost automatizovat prakticky jakýkoliv manuální úkon včetně malosériové nebo často se měnící produkce. Pro opakující se úkony je robot schopen používat dříve vytvořené programy.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ