19th Ave New York, NY 95822, USA

SUPERMINOR-SMR

SUPERMINOR SMR je řada kruhových vibračních strojů pro masovou povrchovou úpravu, včetně řady čtyř modelů s kapacitou od 12 do 120 litrů. Každý stroj SUPERMINOR SMR se vyznačuje nejen „omega“ částí pracovní mísy, ale také praktičností svého moderního a funkčního designu, který umožňuje konfiguraci stroje jako samostatné jednotky, uspořádané pro ruční oddělení a odsávání kusů.

Stroj může být také konfigurován společně s volitelným příslušenstvím UNID-MICROTC, aby bylo dosaženo automatické separace (kompatibilní s rozměry výrobků ve srovnání s „médiem“ zpracování). Ve skutečnosti stroje řady SUPERMINOR SMR předpokládají rychlý otevírací otvor pro úplné vyprazdňování jejich obsahu (kompatibilní s rozměry obsahu pracovní mísy ve srovnání s průměrem otvoru), což zejména usnadňuje obsluze, který preferuje konfiguraci Stroj s volitelným příslušenstvím UNID-MICROTC, protože hmota se může přímo pohybovat z pracovní nádoby na vibrační síto.

Těleso pracovní nádoby je normálně plné polyuretanu, antiabraziva a anti-oleje a se stejným elastomerem je také realizováno horní a suterén. Tvar horní části pracovní misky umožňuje konfigurovat stroj s krytem (volitelné), pojmenovaným PLASTO-LID, který umožňuje poměrně dobrou zvukovou izolaci a má funkci ochrany proti postřikování nebo proti prachu, v závislosti na provozován se strojem (s vodou nebo bez vody). Stroj může být konfigurován pro úpravy bez vody pomocí zátky místo vypouštěcího filtru a bez ventilu nebo pro úpravu vodou s vypouštěcím filtrem, relativním ventilem, potrubím pro přívod vody do nádoby a relativním ventilem.

 

PDF ke stažení ZDE

FOTOGALERIE

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ