19th Ave New York, NY 95822, USA

wes

Nikdy neměníte filtry, snadno se udržují
Trvalá kapacita a žádná ztráta extrakce
Mokrý filtr vylučuje nebezpečí požáru a výbuchu
Nerezová konstrukce odolná proti opotřebení

 

Odsávací systém WES, kompletně vyrobený z nerezové oceli, je mokrým systémem, který extrahuje prach z kovů, jako je nerezová ocel, ocel a hliník. Neexistuje žádná změna požáru nebo výbuchu bezpečným způsobem odsávání prachu. Extrahovaný prach se velkou silou protáhne vířivou vodou, zapouzdří kovový prach ve vodě a oddělí se od přiváděného vzduchu.

WES je zkratka pro „Wet Extraction System“ a je nejjednodušší, nejbezpečnější a nejudržitelnější způsob, jak extrahovat brusný prach podle Q-Fin. S tímto mokrým provozem je zabráněno nebezpečí požáru a výbuchu. Naše nerezová ocel je vybavena unikátním systémem mokrého filtru, který z něj činí nejbezpečnější řešení pro odsávání brusného prachu z odjehlovacích a brusných strojů. Při broušení nebo odstraňování otřepů se uvolněný kovový prach odsává a odvádí. Uvnitř WES je prach z broušení nucen protékat vodou a špinavý vzduch je promýván. Všechny kovové částice spadají do lapačů prachu ve spodní části WES.

WES je velmi vhodný pro materiály, které jiskry při zpracování a olejové plechové díly. Tímto systémem mokrého odsávání filtru je zabráněno veškerým nebezpečím požáru, ke kterým dochází u suchých filtračních systémů. Při dokončování hliníkových dílů způsobuje prach z broušení hliníku nebezpečí výbuchu prachu, toto nebezpečí je vyloučeno při použití tohoto vlhkého filtru.

WES je k dispozici jako WES3000 a WES6000. WES3000 je tříkilometrový sběrač prachu s mokrým filtrem o objemu 3000 m3 / h. WES6000 je verze o výkonu 7,5 kW s kapacitou 6000 m3 / h. Oba extraktory jsou standardně vybaveny automatickým systémem plnění vody a řízení hladiny vody řízeným elektronickými senzory. Tyto mokré extraktory lze kombinovat se všemi našimi odjehlovacími stroji, v mnoha případech lze k jednomu systému extrakce WES připojit více strojů na odstraňování otřepů. V případě potřeby se postaráme o instalaci včetně hadičky.

 

PDF ke stažení ZDE

FOTOGALERIE

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ